تیغ لبه میز دامار مدل DM717274Q سایز شفت 12
DAMAR DM717274Q Table Edge Bit
22285
ارسال رایگان
برای مرسوله کوچک و بالای ۵ میلیون تومان (از طریق پست)
قیمت : 5,400,000
تعداد :
تنها 1 عدد در انبار باقیست !
سایز :
شفت 12
موجود در انبار و آماده ارسال
امکان تحویل سریع برای تهران
تحویل بعد از
| کد فنی | DM717274Q |
| دستگاه های سازگار | CNC ، فرز نجاری |
| شفت (کولت) | 12 mm |
| قطر (Diameter) | 72.7 mm |
| کارگیر (Cut) | 23 mm |
| شعاع انحنا (Radius) | 30 mm |